Дитячий стіл пісочниця, розвиваючий столик для дітей Mercury

$330

Ласкаво просимо у світ наукових відкриттів і технологічних ігор із нашим дитячим розвивальним столиком "Mercury"! Цей столик - це не просто ігровий простір, а захоплива лабораторія для маленьких учених.

Особливості "Mercury":

Безпека та якість Ми подбали про те, щоб кожна деталь "Mercury" була виготовлена з якісних і безпечних матеріалів, призначених для використання дітьми. Жодних гострих кутів чи шкідливих речовин - тільки безпека та комфорт.

Навчання і творчість : "Mercury" сприяє розвитку креативності та логічного мислення. З цим столиком діти зможуть збирати з комплектоного конструктора все що завгодно.

Навчання в грі Столик обладнаний цікавими навчальними елементами, які допоможуть розвивати дрібну моторику, увагу та посидючість у малюків.

Сучасний дизайн: "Mercury" не тільки корисний, а й стильно оформлений, щоб підкреслити інноваційний характер цього захопливого навчального столика.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Зверніться до нас сьогодні та даруйте дітлахам унікальні моменти з нашим інтерактивним столиком!

Зверніть увагу! На нашому сайті є можливість підписатися на інформування про надходження нових товарів. Щойно в нас з'являється чергова цікава новинка, на Вашу електронку надсилається інформаційний лист із посиланням на опис і відеоогляд.

Форма підписки є на будь-якій сторінці нашого сайту в нижньому лівому кутку.

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Категорія Дитячі столики
Призначення Розваги
Матеріал Склопластик
Висота 1.05 м
Довжина 1.2 м
Ширина 1 м
Артикул РОБОСТОЛ-67
Додати відгук

$330

Прокрутити до верху